Výsledky Třtěnice Cup 2009

Kategorie 1 - Babetta originál

Pořadí Číslo Jméno Čas
1 21 Soukup Jiří 29:13
2 18 Šubrt Milan 29:27
3 126 Tanynets Vasyl 31:02
4 135 Soukup Jaroslav 31:31
5 33 Tanynets Sasha 31:46
6 136 Kracík Oldřich 32:02
7 125 Neuman Miroslav 32:23
8 77 Sedláček Martin 32:25
9 137 Myška Marek 33:11
10 16 Hubený Franta 33:35
11 27 Holec Ondřej 33:49
12 44 Kracík Miroslav 33:50
13 133 Kozák Libor 34:02
14 8 Černá Tereza 34:13
15 35 Splítek Petr 34:39
16 57 Splítek Jaromír 35:16
17 132 Wojtovicz Milan 35:47
18 134 Morks Lukáš 41:53
19 58 Budina Arnošt 42:31
x 29 Kracík Jindřich st. x
x 31 Kracík Jindřich ml. x
x 32 Krejčí Josef x
x 98 Barcal Martin x

Kategorie 2 - Jawa do 50 ccm - ženy

Pořadí Číslo Jméno Čas
1. 38 Škaloudová Hana 33:40
2. 68 Žmolilová Klára 38:01
3. 11 Kozáková Šárka 40:11

Kategorie 3 - S11, S22, Jaweta, Jawa 550, 555

Pořadí Číslo Jméno Čas
1 23 Plíšek Otakar 29:44
2 55 Drusan Radek 31:54
3 39 Škaloud Ladislav 31:55
4 88 Janda Lukáš 33:22
5 13 Štefan Jan 39:14
x 79 Vitek Pavel x
x 83 Bareš Marek x

Kategorie 4 - Jawa do 50 ccm - 05, 20, 21, 23

Pořadí Číslo Jméno Čas
1 66 Kebl Pavel 27:56
2 116 Hýča Tomáš 30:14
3 2 Polák David 30:25
4 65 Tomíček Luděk 30:26
5 53 Hylš Michal 31:43
6 111 Vítek David 32:37
7 14 Konopáč Pavel 32:53
8 54 Dvořák David 34:34
9 62 Polák Miroslav 34:48
10 141 Šíba Michal 35:14
11 9 Plíšek Roman 38:56

Kategorie 5 - Jawa speciál do 50 ccm

Pořadí Číslo Jméno Čas
1 30 Plesar Jan 28:45
2 128 Adamec Petr 28:51
3 122 Peukert Osvald 29:16
4 25 Kral Radim 31:08
5 5 Hóz Pavel 33:17
6 140 Baklík Miroslav 34:49
7 138 Kubík Jiří 37:38
8 99 Kozák Lubomír 41:54
x 1 Plesat Petr x
x 12 Pospíšil Jakub x
x 24 Mužák Vladimír x
x 46 Plesar Jakub x
x 92 Tomáš Vojtěch x

Kategorie 6 -Jawa do 50 ccm - nad 55 let nebo nad 100 kg

Pořadí Číslo Jméno Čas
1 67 Žmolil Josef 29:43
2 62 Hrdý Milan 34:17
3 15 Kozák Stanislav ml. 34:39
4 7 Kozák Stanislav st. 42:52
x 112 Tuček Jiří x

Kategorie 7 - Jawa do 50 ccm - originál

Pořadí Číslo Jméno Čas
1 81 Adolf Vladimír 35:50
2 123 Jedlička Jindřich 36:42
3 3 Klíma Michal 36:39
4 22 Zikmund Jan 36:49
5 17 Adam Lukáš 37:12
6 36 Schánilec Robert 40:47
7 72 Smolík Vladimír x
8 71 Lepšík Lukáš x
x 28 Máka David x
x 77 Sedláček Martin x