Třtěnice cup 2013 - rychlost

Kategorie : Speciál

  Číslo Jméno Kat. Nejlepší kolo Součet
1. 99 Zavesky Vaclav 1 0:04:10,250 0:20:57,890
2. 128 Adamec Petr 1 0:04:11,141 0:21:08,406
3. 91 Voves Jiri 1 0:04:08,734 0:21:15,890
4. 42 Kebl Pavel 1 0:04:29,906 0:22:41,343
5. 24 Muzak Vladimir 1 0:04:35,157 0:23:08,656
6. 31 Plisek Petr 1 0:04:35,500 0:23:28,265
7. 122 Peukert Osvald 1 0:04:37,734 0:23:29,937
8. 37 Soldan Tomas 1 0:04:39,469 0:23:35,734
9. 30 Plesar Jan 1 0:04:40,859 0:24:10,265
10. 125 Neuman Miroslav 1 0:04:46,781 0:24:11,812
11. 35 Stumr Vojtech 1 0:04:36,313 0:24:16,437
12. 46 Plesar Jakub 1 0:04:50,000 0:24:58,953
13. 64 Prouza Martin 1 0:04:51,719 0:26:29,343
14. 96 Prouza Milos 1 0:05:26,094 0:27:47,187
N   Koutský Petr  - diskvalifikován (porušení pravidel)

Kategorie : RS

  Číslo Jméno Kat. Nejlepší kolo Součet
1. 23 Plisek Roman 2 0:04:45,422 0:25:02,203
2. 85 Subrt Milan 2 0:05:04,859 0:25:51,578
3. 62 Hrdy Milan 2 0:05:00,859 0:25:51,578
4. 81 Adolf Vladimir 2 0:05:11,594 0:26:29,359
5. 39 Skaloud Ladislav 2 0:05:05,828 0:26:38,359
6. 63 Hrdy Lukas 2 0:05:04,578 0:26:38,359
N 65 Brejsa Roman 2 0:05:25,906  -
N 2 Polak David 2  -  -
N   Koutský Michal  - diskvalifikován (porušení pravidel) 

Kategorie : Originál

  Číslo Jméno Kat. Nejlepší kolo Součet
1. 133 Mlejnek Martin 3 0:06:09,844 0:25:00,860
2. 123 Jedlicka Jindrich 3 0:06:22,953 0:25:03:156
3. 11 Babak Ales 3 0:06:15,109 0:26:39,094
4. 4 Suchomel Lukas 3 0:07:02,469 0:28:47,266
5. 135 Soukup Jaroslav 3 0:07:35,813 0:40:50,860
N. 26 Chodur Jiri 3  -  -

Kategorie : Ženy

  Číslo Jméno Kat. Nejlepší kolo Součet
1. 38 Skaloudova Hana 4 0:06:08,359 0:24:56,656
2. 10 Srbova Aneta 4 0:06:57,437 0:28:09,485
3. 6 Jaklova Romana 4 0:07:35,328 0:30:40,328
4. 68 Zmolilova Klara 4 0:06:39,312 0:30:56,641

Kategorie : Babetta

  Číslo Jméno Kat. Nejlepší kolo Součet
1. 48 Hrdina Tomas 6 0:04:57,312 0:20:18,547
2. 3 Tanynets Vasyl 6 0:05:03,093 0:20:25,578
3. 77 Kapral Matyas 6 0:05:20,219 0:21:41,406
4. 134 Morks Lukas 6 0:05:31,063 0:22:34,016
5. 104 Zajic Jan 6 0:06:11,796 0:25:03,156
6. 666 Kloutvor Petr 6 0:06:55,875 0:28:05,860
7. 600 Kloutvor Petr ml. 6 0:07:44,031 0:32:39,266
8. 1 Kubicek Josef 6 0:08:34,985 0:34:48,610
N 23 Kriz Petr 6 0:06:14,000  -

Kategorie : Babetta nad 50 let

  Číslo Jméno Kat. Nejlepší kolo Součet
1. 132 Wojtowicz Milan 7 0:07:35,063 0:30:35,813